Informacja o zakończeniu sezonu grzewczego

Uprzejmie informujemy, że z dniem 8 maja 2026 r. następuje zakończenie sezonu grzewczego.

Decyzja została podjęta w związku z utrzymującymi się korzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz prognozowanym wzrostem temperatur zewnętrznych.

Dziękujemy za współpracę w trakcie trwania sezonu grzewczego.